UNIQA
Využijte výhodné "volejbalové" sazby partnerské UNIQA pojišťovny!

Vážení příznivci volejbalu,

dovolte nám touto cestou nabídnout služby našeho generálního partnera - UNIQA pojišťovny – pro Vaše individuální využití. UNIQA připravila výrazně zvýhodněnou nabídku produktů v oblasti pojištění aut, domácností, rodinných i rekreačních domů, cestovního a úrazového pojištění a pojištění odpovědnosti. U všech můžete očekávat od partnerského subjektu slevu.

Speciální úrazové pojištění UNIVERZÁL je ušito na míru aktivním hráčkám a hráčům v dětském, juniorském i dospělém věku. Součástí je i odškodné za dobu léčby úrazu v nemocnici nebo i v domácím ošetřování. Rovněž speciální cestovní pojištění od UNIQA kryje na rozdíl od jiných běžných tarifů nebo jiných pojišťoven i pojistné události vzniklé v přímé souvislosti s tréninkovou a zápasovou volejbalovou aktivitou v zahraničí. Kompletní přehled pojištění a slev UNIQA je uveden v připojeném Certifikátu.

Pojištění můžete uzavírat na všech prodejních místech UNIQA pojišťovny, jejichž přehled naleznete na mapě poboček na www.uniqa.cz/home/04_uniqa/02_kontakty/.

Nově můžete sjednat pojištění aut nebo cestovní pojištění rovněž telefonicky v prodejním call centru UNIQA na čísle 483 035 955.

Věříme, že využijete atraktivní nabídky našeho generálního partnera, který se v minulých letech rovněž osvědčil jako pojišťovací partner Českého volejbalového svazu.Certifikát se slevami: zde