Aktuality

Elektronický zápis

15.10. 2023

Na základě rozhodnutí výboru OL KVS o možnosti provádět zápis volejbalových utkání v soutěžích řízených OL KVS pomocí systému eZápis vám předkládám stručné pokyny k použití. Plná dokumentace a možnost si vyzkoušet „DEMO“ je dostupná na níže zmíněných stránkách. Pro zápis volejbalového utkání lze použít jakékoliv mobilní zařízení s přístupem na internet a webovým prohlížečem.

  • Vstup do systému je na adrese: ezapis.volejbal.cz.
  • Pro zápis je nutné přihlásit se přes přístupové údaje systému VIS 
  • Přístupové údaje musí být od osoby, která je vedena ve VIS u družstva jako „kontaktní osoba“. Jiné přihlášení nebude mít práva zápis provést.
  • V seznamu vyhledáte příslušné utkání, základní údaje a soupisky se dotahují z VIS.
  • V případech s nějakou anomálií v soupisce (smíšené družstvo u U14 a pod.) nejde zápis pořídit!
  • Trenéři doplní soupisky (lze udělat předem už ráno) a můžete zapisovat.
  • Po skončení utkání nezapomeňte pořídit podpisy, zápis se po odsouhlasení automaticky i s výsledkem přenese do VIS.

Systém je prozatím ve zkušebním provozu a ani nevíme, za jakých podmínek a jak dlouho bude. Přesto máte možnost ho využít, jeho použití je v souladu s Rozpisem soutěží OL KVS 2023/24.


KCM dívek Olomouckého kraje zvítězilo na MČR KCM!

20.06. 2023

24. ročník Memoriálu Milana Kafky se v letošním roce konal v Plzni v termínu 16. – 18. června 2023. Náš výběr Olomouckého kraje dívek vybojoval 1. místo, a stal se mistrem letošního ročníku. Hráčka Michaela Remešová , byla vyhlášena blokařkou turnaje a navíc i osobností celého Memoriálu M. Kafky.

Soupiska týmu: Chládková Simona, Zbořilová Barbora, Remešová Michaela, Michalová Nela , Urbanová Nela, Nantlová Štěpánka, Pavlíková Kristýna, Abendroth Lilly, Ryšavá Lucie, Pavličková Darina, Židlíková Karolína, Stoppenová Julie, Zapletalová Natalie, Zemanová Natalie, Sadílková Klára.

Funkcionáři: Aleš Novák – hlavní trenér, Matěj Chovanec -asistent trenéra

Celému týmu gratulujeme!